in ,

Szakács, felszolgáló, konyhai kisegítő és takarító állások a Lázár Lovasparkban

A 21 éve kimagasló színvonalon üzemelő, domonyvölgyi Lázár Lovasparkba gyakorlattal rendelkező szakács, felszolgáló, konyhai kisegítő és takarító kollégákat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőre.

Szakács, azonnali kezdéssel

Feladatok:
A séf irányítása mellett csoportok és céges rendezvények tálszervizes és svédasztalos ételeinek önálló elkészítése. Részvétel a napi munkafolyamatokban precizitásra és gazdaságosságra törekedve

Elvárások:
Szakirányú végzettség, megbízhatóság, önálló munkavégzés, csapatmunka szeretete, kreativitás, minőség iránti elkötelezettség;

Felszolgáló, azonnali kezdéssel

Feladatok:
Csoportok, egyéni vendégek, céges rendezvények vendégeinek kiszolgálása tálszervizes és svédasztalos étkezések formájában.

Elvárások:
Gyakorlat, vendégcentrikusság, megbízhatóság, csapatmunka szeretete, minőség iránti elkötelezettség;

Előny:
Nyelvismeret, szakirányú végzettség, borismeret;

Konyhai kisegítő, takarító azonnali kezdéssel

Feladatok:
Lovaspark termeinek, vizes blokkjainak, teraszainak tisztán tartása.
Konyhai előkészítő munkák, fehér és fekete mosogatás

Elvárások:
Tiszta ápolt megjelenés, önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, csapatmunka szeretete, minőség iránti elkötelezettség, munkájára legyen igényes;

Amit kínálunk: Változatos munka, családias légkör, fiatalos csapat, személyzeti étkezés, saját csapatépítő, versenyképes fizetés.

Fényképes szakmai önéletrajzot a lazarlovaspark@lazarlovaspark.hu e-mail címre várjuk.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

A művészetté vált világjárvány

Jazz Club a Királyi Váróban